Program ksiegowy cdn

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, tworzące w medium Windows, są bardzo skuteczne zaś ich obsługa intuicyjna. Jest przecież wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli unosić się tabulatorem. Są te firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania i drogi w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w całości funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i całej. Zezwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można skorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem planu jest element Płace. Dodaje on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i liczenia zarobków. Można w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwala więcej na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi wówczas żyć mocno oryginalna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może stosować się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też chciane nowości w przepisach, jakie z bogatych powodów mogą po nisku nie dotrzeć do wersji klasycznej.